Ugrás a fő tartalomhoz
2024. július 23. | Lenke
Még sok a kérdőjel az ingyenes jogsi körül
Sok a kérdőjel a szeptemberben induló...
Így lehet elkerülni a hőgutát az extrém hőségben
Kiváló a városi ivókutak vízminősége...
Egerben járt a Virágos Magyarország zsűrije
Eger idén is nevezett a Virágos...
Gasztronómiai időutazás a várban
Szakmai nappal kezdődik pénteken a 28....
Egri elsőség a 47. Agria-Marshall Sakkfesztiválon
A második kiemelt Becskei Zoltán nyerte a...
Áldatlan állapotok a belvárosi kutyafuttatóban
A belvárosi kutyafuttató területén...
Közel nyolcszázan versenyeznek
Eger ad otthont az idei junior és felnőtt...
Hamarosan indul a Like érmevadászat
Július 23-ától 5 napon át ismét...
Két érkező játékos a női vízilabdázóknál
Jövőre is a bajnokság élmezőnyébe...
Városunk is csatlakozott
Elkezdődött a Műanyagmentes július...
Folytatja a vadvirágos rétek telepítését
Tavasszal három új helyszínen telepített...
Villám csapott egy kéménybe a Szent János utcában
Kéménybe csapott egy villám a Szent...
Szent Donát védelmét kérték
Bőséges és kiváló minőségű...
A belváros fáit nézték meg a sétán
Virágok, fák, kertek témában ingyenes...
Bor, mámor, Érsekkert
Kihirdették a fesztivál legjobb nedűit...
Magyar nyelv és kultúra a nyári egyetemen
A magyar mint idegen nyelv, ez egy volt a...
Kétpoharas módszerrel zsűriztek
Egy 9 fős zsűri 49 borból választotta ki...
Rendkívül jó a magyar dinnye
Már érik a hazai földeken a forró napok...
A nyár eddigi legpezsgőbb hétvégéje jön
Borünnep, szabadtéri színház,...
3 nap alatt 300 féle bor
A három nap alatt, több mint 300 tétel...
Vizet osztott az önkormányzat a belvárosban
Tombol a hőség Egerben is. A közel 40...
Utánpótlás érmek a világbajnokságokon
Az Egri Vízilabda Klub több utánpótlás...
Újra működik a hőmérő
Megjavították az Eszterházy téren...
Izgalmas versenyszámok, illusztris vendégek
Izgalmas versenyszámok és külföldi...
Idén is sztárok és élőzene a Bárzenész Fesztiválon
Idén is változatos programokkal várja a...
Erdei kaland a vadonban
Nomád körülmények között, az erdőben...
Hőségriadó Heves vármegyében is
Vízosztás, locsoló autók és párakapuk...
Fejes gólokkal nyert Egerben a DVSC II.
Második hazai edzőmérkőzésén a DVSC...
Az egri modellt tanulmányozták a kecskeméti civilek
Szakmai egyeztetést tartottak az egri és a...
Energiatakarékosabb lett a Bárány uszoda
Az előző évi TAO pályázatnak...

Íme a legszebb kertek és konyhakertek

Utoljára frissítve: 2023. szeptember 18.

A Virágos Egerért verseny keretében a zsűri 3 kategóriában, valamint 8 alkategóriában értékelte a jelentkezőket. A megmérettetés több évtizede inspirálja az egrieket arra, hogy rendezett és gondosan ápolt kertjeikkel és előkertjeikkel, virágosított ablakaikkal pályázzanak. „A legszebb konyhakertek” helyi versenye is egyre népszerűbb az itt élők körében.


Díjazotti lista
„Virágos Egerért, Szép Környezetért"
verseny
2023

Polgármesteri Különdíj
Szedmák Judit – Kallómalom u. 42. Társasház
Kósáné Szabó Ildikó – Szépasszonyvölgy

Zsűri különdíj
Bene Andrea – Tetemvár u. 39
Farkas Gáborné -Hóvirág u. 6.
Fűrészné Nemes Márta – II. Rákóczi F. u. 41/C.
Joó Attila – Tárkányi u. 10.
Kósáné Szabó Ildikó – Egészségház u. 7.
Szalai Lászlóné – Kisvölgy u. 14.

Városgondozás Eger Kft. különdíja
Balog Katalin Mária – Sáncalja u. 19.
Dr. Barkóczy Róbert János és Dr. Szabó-Barkóczy Katalin - Kertész u. 166.
Kelemen József – Papkert u. 3.
Tari Sándor – Pázmány Péter u. 7.
Szőkéné Komenczi Anikó – Meder u. 2/2.

Boglárka Díj
Green Park Villa – Attila u. 15. – képviseli: Váradiné Huszár Edit

Oktatási és egyéb intézmény
III. Helyezett
Oxford International Nyelviskola Kft. – Bródy Sándor u. 1. - képviseli: Fazekas László

II. Helyezett
Civil Közösségek Háza – Kossuth Lajos u. 12. – képviseli: Csathó Tibor

I. Helyezett
- Harmónia Integrált Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Heves Vármegye - Szalapart u. 84. - képviseli: Víg Józsefné

Óvoda kategória
III. Helyezett
ZFH Óvoda – Kistályai u. 2.

II. Helyezett
Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvodája – Kodály Z. u. 1.

I. Helyezett
Kertvárosi Óvoda – Ifjúság u. 4.

Szállodák, panziók esztétikai megjelenése,
növénykiültetése kategória

III. Helyezettek
Völgyapartman – Vámház u. 8. – képviseli Molnárné Bárdos Zsuzsanna

II. Helyezettek
Éden Panzió - Servita u. 56. - képviseli Véghső Éva Andrea

I. Helyezett
Hotel Magyarország Kft. – Legányi u. 12. – képviseli Tamás Zoltán
Margaréta Garden Designer Hotel Kft. – Vitkovics u. 2.

ELISMERŐ OKLEVÉL (VÍZDÍJ KEDVEZMÉNYESEK)

Bükk sétány u. 6. sz. Társasház – képviseli Horváth Lászlóné
Kallómalom u. 58.sz. Társasház – képviseli: Vargóczky Péter
Kallómalom u. 50-60. sz. Társasház - képviseli: Kulcsár Zsigmondné

Malomárok u. 34. sz. Társasház – képviseli: Farkasné Mjazovszky Mária
Olasz u. 25-35. sz. Társasház – képviselő: Trombitás György

Töviskes tér 10. sz. Társasház – képviseli Horváth Árpád
II. Rákóczi Ferenc u. 19. sz. Társasház -képviseli: Nagy Károlyné

Rövid u. 4 sz. Társasház– képviseli: Magyari Józsefné
Rövid u. 6. sz. Társasház– képviseli: Jakab Andrásné
Sugár I. u. 28/A sz. Társasház – képviseli Szántó Tamás

TÁRSASHÁZ ELŐKERT KATEGÓRIA (+VÍZDÍJ)
III. Helyezett
-II. Rákóczi Ferenc u. 38. sz. Társasház – képviseli: Pucsok Béláné és társai

II. Helyezett
Kallómalom u. 66. sz. Társasház – képviseli: Kulcsár Zsigmondné

I. Helyezett
Zöldpanel Egyesület– Vallon u. 1-11. – képviseli Botkáné Németi Ibolya

CSALÁDI HÁZ ABLAK-ERKÉLY, ELŐKERT KATEGÓRIA
III. Helyezett
Hossó Rita - Nagy-Eged u. 73.

II. Helyezett
Együd Istvánné – Csalogány u. 6.

I. Helyezett
Kis Edina – Pirittyó u. 69.

CSALÁDI HÁZ KERT KATEGÓRIA
III. Helyezett
Hegyi Istvánné – Kassai u. 24.

II. Helyezett
Barzsó Edit – József A. u. 78.

I. Helyezett
Bernát Józsefné – Sertekapu u. 30.

ÉPÜLETABLAK, ERKÉLY KATEGÓRIA
III. Helyezett
Nagy Károlyné – II. Rákóczi F. u. 19. 1/6.

II. Helyezett
Malacsik Tivadarné – II. Rákóczi F. u. 17.Fszt. 2.

I. Helyezett
Mlinkóné Majoros Erika – Maklári u. 77/A.

EGYSÉGES UTCAKÉP KATEGÓRIA
Gergelyné Dér Piroska - Joó János u. 20.
Barta Csabáné – Joó János u. 26.
Horváth Istvánné - Joó János u. 27.
Tóth Anna - Joó János u.30.
Oskóné Bódi Klára - Joó János u. 32.
Székely Tamás - Joó János u. 36.
Dr. Bóka Imréné - Joó János u. 37.
Szűcsné Nagy Szilvia - Joó János u. 38.
Hegyi Jánosné - Joó János u. 40.
Zsólyomné Kormos Kornélia - Joó János u. 43.
Apostol Imréné - Joó János u. 44.
Úri Istvánné - Joó János u. 45.
Dr. Tihanyi Ágnes - Joó János u. 51.
Ipacs Tünde - Joó János út 57.
Bárány u. 34-38. sz. - képviseli Szeredi Ferenc
Bárány u. 9/b. – képviseli Szeredi Ferenc

ELISMERŐ OKLEVÉL
Dr. Balázs Sándorné – Menház u. 18.
Dudás Zoltánné – Kisasszony u. 39.
Farkasné Mjazovszky Mária -Malomárok u. 34. ¼.
Hegyi Istvánné – Menház u. 19.
Mata Márk – Malom u. 7. 2/8.
Pucsok Béláné – II. Rákóczi F. u. 38.
Kormos Miklósné – Zólyomi u. 15.
Stefán Béla – Almási Pál u. 29.

Geriotto Bt. – Széchenyi u. 11.

Zerényi Endre, Kertbarátkör Egyesület – Bartók Béla tér

Bartakovics B. u. 36. sz. Társasház – képviseli - Lénárt Gábor
Kiskanda u. 3. sz. Társasház – képviseli - Petrény Miklós

Díjazotti lista
„Legszebb Konyhakert"
Verseny
2023

Különdíj:

Mini kategória:
• Farkas Gáborné – 3300 Eger, Hóvirág utca 6.

Normál kategória:
• Barzsó Edit – József A. u. 78.
• Bernát József – Sertekapu u. 30.
• Kósa Tamás Miklós – Szépasszony-völgy 7737/2. hrsz.

Zártkerti zöldséges kategória:
• Hegyi János – Joó J. u. 40.

Zártkerti gyümölcsös kategória:
• Mengyánné Hajdu Róza – Sáncalja u. 49.

Zártkerti vegyes kategória:
• Dr. Balázs Sándorné – Menház u. 18.
• Joó Attila – Tárkányi u. 10.

Közösségi kategória:
• Civil Közösségek Háza Közösségi Kert – Kossuth L. u. 12.

Balkon kategória
II. helyezett
Kósáné Szabó Ildikó - Egészségház u. 7.

I. helyezett
Farkasné Mjazovszky Mária – Malomárok u. 34. ¼.

Mini kategória
III. helyezett
• Dudás Zoltán – Kisasszony u. 39.

II. helyezett
• Székely Tamás- Joó J. u. 36.

I. helyezett
• Dr. Barkóczy Róbert János és Dr. Szabó-Barkóczy Katalin – Kertész u. 166. 6.ép. 1a.
• Margaréta Garden Designer Hotel Kft. – Kováts J. u. 11.

Normál kategória
III. helyezett
• Balog Katalin Mária – Sáncalja u. 19.

II. helyezett
• Kelemen József László – Papkert u. 3.

I. helyezett
• Kovács Krisztina – József A. u. 59.

Zártkerti vegyes kategória
III. helyezettek
• Kovács István és Kovács Istvánné – Kis –Eged dűlő 0326/27 hrsz.

II. helyezettek
• Hegyi István- Kassai u. 24.
• Molnár Csaba – Vámház u. 8.

I. helyezettek
• Fülöp József - Braun – völgy

Közösségi Kategória
III. helyezett
• Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvodája – Kodály Z. u. 1.
• ZFH Óvoda – Kistályai u. 2.

II. helyezett
• Egri Kertvárosi Óvoda Epreskert utcai Tagóvodája – Epreskert u. 3/A.

I. helyezett
• Harmónia Integrált Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Heves Vármegye –Szalapart u. 84.

Elismerő Oklevél
• Dr. Bóka Imréné – Joó J. u. 37.
• Esztári Tímea – Kovács Jakab u. 134.
• Fűrész János – Tulipánkert u. 49.
• Gönczi Mihály – Hevesi Sándor u. 29.
• Kormos Miklósné – Zólyomi u. 15.
• Petrény Miklós – Tihamértető 0656/89 hrsz.


< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!